"Ne vem, če sanjam, ali je res. Vlada RS na uradnem TW profilu napove izredno tiskovno konferenco PV. Poglejte količino sovraštva, primitivizma, ki se nabere pod neko uradno objavo. Bojim se, da smo kot družba, vsaj nezanemarljiv del le te, moralno "na psu"." (vir: twitter)
Domen Gorenšek, odvetnik
![]()
Vir: twitter
(Dobra ilustracija stanja znotraj slovenske družbe ...)
Komentarji (2)
Jan 25, 2021
4
Janša nam včeraj ni polepšal nedeljskega popoldneva, da nam pove in nas opozori, da se je nek Albanec domnevno okužil z novo obliko virusa, tzv. angleškim sevom pač pa je pripravljal teren , za neodprtje šol v torek. Gnojem v šolstvu, kot sem omenil že včeraj, bi pasalo vsaj nekje do konca marca ostati doma. Za izležavanje na kavču, dobijo plačo in krizni dodatek. Nočejo se testirati, kaj šele cepiti in, da ne bi bilo ognja v hiši je predsednik vlade našel nekega Šiptarja, ki je zdaj kriv, da šole ostajajo zaprte. Nisem vedeževalec, vendar z lahkoto je predvideti vse prozorne ukrepe tako vlade kot premireja. Bistveno , da njegov prijatelj Bitenc in skupina kriminalcev, ki poslujejo preko Banja Luke, bogatijo s hitrimi testi, katere vam bodo kmalu začeli ponujati v trgovini pri nakupih nad 20 eur. Namesto rednih tedenskih popustov in dišečih smrekic.
Jan 25, 2021
6
Janša in Kučan imata nekaj skupnega; lahko govorita uro in še dlje, pa ničesar ne povesta. Včerajšnje jamranje premierja na tiskovki in to v nedeljskem popoldnevu, je bilo nepotrebno. Če je hotel povedati, da bo zdravstvo po skoraj letu dni nedela, zavihalo rokave, ni. Očitno se bodo izležavali naprej, vsi skupaj pa smo se do zdaj le hecali. Šele zdaj prihaja originalni, kakor ta pravi virus. Kitajski je bil le uvajanje. Imam težavo, ker ne vem, kdo me je včeraj nagovarjal; predsednik vlade, minister za zdravje ali predstavnik dobaviteljske mafije ? Dobivam vtis, da je danes Janez Janša vse to. Ob vseh tzv. covid strokovnjakih, državnih sekretarjih in vladnih govorcih, bi pričakoval, da kdo od njih pojasni pomen zaprtja cvetličarn, omejevanja gibanja na občine in policijske ure. Morda dr. Kacin... Čemu je vse to namenjeno? Bi brez teh bizarnih in abotnih ukrepov imeli še več mrtvih in okuženih ? Je številka sploh lahko še višja? Samo vprašam, preden ob čaši opojnega sprejmejo ukrepe za angleški sev.